• 0 (534) 960 86 76

  • Çalışma Saatlerimiz : 08:00 - 21:00

Menu Close

Hilal Barış

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting nedir, nasıl yapılır ve uzun süre kalıcı mıdır sizler için araştırdık. İşte kirpik lifting hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları.

Adana Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting, kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olması gerekir.

Peki hangi durumlarda kirpik lifting yaptırmalısınız?

– Özellikle seyrek ve hacimsiz görünen kirpiklerin yapısını değiştirmek için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

– Günlük hayatınızda makyaj yapmadan sadece dolgun ve hacimli kirpiklerinizle göz kamaştırabilirsiniz.

Adana Kirpik lifting uygulaması öncelikle kirpiklerinizin uzunluğuna göre S-M-L olmak üzere 3’e ayrılan ped yapıştırılarak başlanır. Sonrasında kirpiklerin tek tek ayrılarak cımbızla yapıştırıp kıvrık hale gelmesi sağlanır. 1 numaralı bakım ürünü sürülerek 15 dakika bekledikten sonra keratin işlemi gerçekleştirilir. 20 dakika daha beklettikten sonra pedler çıkarılıp son bakım ürünü sürülerek işlem tamamlanır.

Arkadaşınla Paylaş

Size daha iyi yardımcı olmak için

Call Now ButtonÜcretsiz Danışma Hattı