• 0 (534) 960 86 76

  • Çalışma Saatlerimiz : 08:00 - 21:00

Menu Close
Adana Lazer Dövme Silme

ND YAG LAZER – Adana Dövme Silme

ND YAG LAZER – Adana Dövme Silme

Seçici termoliz ilkesi dövme silme işlemi için de kullanılabilir. Birkaç farklı lazer ışını tarafından yayılan enerji, ciltteki dövmede bulunan karbon taneciklerini veya boyaları hedef alır ve bu da çevre deriye zararı minimum seviyeye getirerek yabancı pigmentin ayrıştırılıp yok edilmesini sağlar.

Yag lazerleri profesyonel, amatör, kozmetik, medikal ve travmatik dövmeler üzerinde kullanılabilir. Dövmelerde bulunan farklı renkler lazerle dövme silme işlemine farklı tepkiler verebilir. Lazerler istenmeyen dövmeler için zarar vermeden etkili bir tedavi sunar.

Adana Dövme silme işlemi için birkaç seans uygulama yapmak gerekir. Bu uygulamalar genellikle 4-8 hafta ya da daha uzun süren aralıklarla gerçekleştirilir. Dövmenin rengindeki açılma son tedavi seansından sonraki birkaç ay daha sürebilir. Siyah amatör dövmeler genellikle profesyonel dövmelerden daha iyi tepki verirler.

UYGULAMA ALANI

?Kaş, göz çevresi, dudak çevresi, göz kapağı gibi bölgelerdeki kalıcı makyajı temizler.
?Pigment kaybını giderir ve lazerle cilt yenileme işlemlerinin etkisini artırır.
?Yaşlılık ve doğum lekelerini temizler.
?Farklı renklerdeki dövmeleri siler.

 

Adana Dövme Sildirme Fiyatları , Adana Dövme Sildirme Yerleri , Adana Dövme Silme Merkezi , Adana Dövme Silme olarak bilinen en uygun fiyat kalitesi ile Hilal Barış Beauty Center olarak Adana’nın elit bölgesi olan Kenan Evren Bulvarı Çukurova Elektrik Meslek Lisesi Karşısın da salonumuza siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Adana Kalıcı Dövme Silme işlemi için lütfen 0 534 960 86 76 numaradan bizlere ulaşarak online randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Call Now ButtonÜcretsiz Danışma Hattı

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy