Hilal Barış Beauty Center

Adana Güzellik Salonu , Adana Lazer epilasyon , Buz Lazer , Soğuk Hava Üflemeli Lazer , Adana Hydrafacial , Adana Aqua Peeling , Cilt Yenileme Adana , Adana Kirpik Lifting , Adana Manikür , Adana Pedikür , Adana Kaş Dizayn , Altın Oran , Kaş Tasarım , Işıltı Bakım , Leke Bakımı , Dermapen , Derma Roller , Plazma Pen

2005 yılında lise eğitimini tamamladıktan itibaren güzellik sektörüne adım atmış olup bu sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek sektörün en iyisi olmaya gönül verdim.
bunun için 2005-2007 tarihleri arasında adana olgunlaşma enstitüsü cilt bakım ve güzellik bölümünde 2 yıllık uygulamalı ve teorik dersler alarak aynı dönemde adana çıraklık mesleki eğitim okulunda ustalık ve usta öğreticilik sınavlarına katılaraktan belgelerimi almaya hak kazanmış bulunmaktayım.

 

2007-2009 tarihlerinde çukurova üniversitesi meslek yüksek okulu cilt bakım ve güzellik bölümünden mezun oldum.adana cerrahi tıp merkezi lazer epilasyon ünitesinde görev aldım.
adananın seçkin güzellik merkezlerinde başuzman olarak tecrübelerimi arttırdım.son 4 yıl içinde sektörün en güçlü firmalarından inanır group prokoz kozmetikte cihaz ve profesyonel kozmetik markalarının
eğitim uzmanlığını yaparak bir çok meslek isesi,mesleki çıraklık eğitim merkezleri,özel güzellik uzmanlığı kurslarında ve en önemlisi mezun olduğum çukurova üniversitesi meslek yüksek okulunda okuyan öğrencilere
eğitim desteği vererek sektörün gelecekteki estetisyenlerine bildiklerimi aktararak onlara bu sektör hakkında bilgi aktardım.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Cilt bakımı hakkında en doğru bilgilere ulaşmak istermisiniz ? Kaç Seans Lazer Epilasyon Yapılmalıdır ? Leke Tedavisi Kaç Seans Sürer ?

Hemen ARA !